Mali Açıdan Kurumsallaşma Eğitimi

09.12.2021 tarihinde Emekkonukevinde gerçekleştirilen Mali Açıdan Kurumsallaşma Eğitimi sona erdi. HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, HAK-İŞ Mali Müşaviri Fatma Zengin, Hizmet – İş Sendikasının Hukuk Müşaviri Av. Kiraz Bilge Akçomak Süren, Hizmet-İş Sendikasının İç Denetçisi Naciye Nisan Akbaba ve HAK-İŞ’e bağlı sendikaların mali müşavirleri katıldı.

Sendikamızdan ise Genel Koordinatör Nihal Kahraman Vural katıldı.

Eğitimin amacının HAK-İŞ bünyesinde bulunan sendikaların geleceğine ışık tutmak olduğunu söyleyen Öz, “Büyük konfederasyon olmanın getirdiği bir sorumluluk var. Bu sorumluluk gereği kurumsal yapılarımızı güçlendirmek zorundayız. Modern bir dünyadayız. Dijitalleşme çağındayız. Bu çağın içerisinde yapılan her faaliyet dijital ortamlara aktarılıyor ve elde edilen verilerle yeni adımlar atılıyor. Biz de sendikalar olarak bu dijitalleşmeye ayak uydurmalıyız. Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantının bu konuda bizlere ufuk açmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

HAK-İŞ Mali Müşaviri Fatma Zengin, Hizmet-İş Sendikası Hukuk Müşaviri Av. Kiraz Bilge Akçomak Süren ve Hizmet-İş Sendikası İç Denetçisi Naciye Nisan Akbaba da birer sunum gerçekleştirdi.